Інтер'єр Корисні знання

Роль туалетних кабінок при створенні туалету в ресторані

Немає різниці, хто ви – ресторатор-початківець чи вже доволі досвідчений бізнесмен, але ви чудово розумієте наскільки важливу роль у створенні закладу грає громадський туалет.

Так, бувають випадки, коли власники «забивають» на цей дуже важливий фактор, тому в результаті туалетні кабінки або виглядають непривабливо, або взагалі відсутні.

З цим треба розбиратись та використовувати огородження максимально правильно. Кажучи про це, ми маємо на увазі розташування перегородок від компанії NOMEX у приміщенні вбиральні. Простір повинен бути організований коректно, так щоб всім було зручно тут знаходитись. Дуже важливо, щоб не залишалось зайвих сантехнічних перегородок, які потім нема куди дівати.

До придбання таких модульних систем треба відноситися с увагою та розумінням того, що конкретно вам потрібно. Звертайте увагу на пропозиції перегородок для туалету , які по своїй конфігурації адекватно вписуються у габарити вбиральні у вашому закладі.

При цьому треба враховувати те, як саме розташовані санвузли, щоб потім не потрапити у незручне становище. Можна помітити, що серед звичайних сантехнічних перегородок зустрічаються також і пісуарні роздільники. Їх можна побачити у чоловічому туалеті.

Враховуйте те, що дизайн санвузлу не обов’язково повинен копіювати стиль інтер’єру самого ресторану.

Вони можуть відрізнятись і це нормально. Тим не менш, корисно буде хоча б продовжити ідею дизайну, замовивши подібні по стилю туалетні кабінки.

Загалом вся композиція, разом з оздобленням стелі, стін та підлоги, повинна виглядати як щось ціле, повне та привабливе. Вбиральня повинна виглядати привабливо для відвідувачів, щоб вони не захотіли втекти з вашого закладу.