Корисні знання Модное Хобби Освіта

Види подарункових видань

Сучасні технології поступово замінюють собою звичні старшому поколінню друковані видання.

В той же час, повне усунення з ринку творів в твердій копії, на щастя, неможливе. В багатьох випадках  найбільш повне сприйняття книги можливо получити тільки тримаючи її в руках.

Саме тому зараз як ніколи цінуються подарункові видання книг – оформлені з використанням останніх поліграфічних технологій твори, завдяки ексклюзивному оформленню стануть справжньою прикрасою домашньої бібліотеки. 

Здебільшого подарункові видання уявляють собою твори різноманітного напряму, важливу роль в яких має візуальна складова. Зокрема, досить розповсюдженими є подарункові книги з історії, де для найбільш повного уявлення про наведені події використовується високоякісний друк ілюстрацій за темою книги.

Також популярними є книги з описом пам’яток архітектури, в яких також є важливою якість наведених зображень. Сюди ж можна віднести друковані видання з історії живопису, в яких наводяться зображення найбільш відомих картин митця. Окремою категорією проходять подарункові варіанти відомих творів, з художнім оформленням  палітурки та надруковані на високоякісному папері.