Корисні знання

Як розрахувати вартість будівництва цегельного будинку

Цегляні будинки під ключ,  як розрахувати вартість квадратного метру будівлі у 2021?

Які фактори впливають на остаточну вартість житла? Та як не вийти за рамки бюджету у будівництві? Давайте трохи детальніше розглянемо що до чого.

Отже, ви плануєте будівництво цегельного будинку, та хочете хоча б приблизно знати, які фактори впливають на ціну житла.

  1. Геологія/геодезія – дослідження ґрунтів та підземних джерел води необхідні для міцного фундаменту та підведення води в дім.
  2. Проектування та технічна документація – сюди входить архітектурний проект будинку. Він може бути типовим та індивідуальним.
  3. Особливості будинку – кількість поверхів, міжкімнатних стін, перестінків, впливають на вартість. Чим їх більше, тим дорожче ціна за 1 м2.
  4. Тип будівництва: «коробка» чи «під обробку». Перший варіант передбачає фундамент, облаштування сходів, даху, перекриттів. Будівництво цегельного будинку «під обробку» включає в себе прокладення інженерних комунікацій, монтаж дверей, вікон, стяжку та інші види робіт.
  5. Будівництво цегельного будинку під ключ — це найдорожча послуга, але замовивши її вам не треба ні про що перейматися. За договором із компанією забудовником Ekodim ви в узгоджений час просто отримуєте ключі від своєї оселі та можете жити в ній.

Якщо хочете побудувати будинок із цегли недорого, рекомендуємо одночасно вивчити пропозиції декількох компаній. Також зекономити можна на будівельних матеріалах. Замість імпортної цегли можна обрати варіанти від українського виробника. Практика доказала, що вітчизняні матеріли не поступаються у якості, а коштують на порядок дешевше.  Типове проектування обійдеться дешевше, ніж індивідуальне. Тому, якщо ви не плануєте будувати розкішний палац, оберіть типовий проект.