В Україні купити напівпричіп можна із різною конструкцією кузова. Кожен тип має свої особливості та призначений для перевезення конкретної групи товарів за певних умов.
Ізотермічні
Ці напівпричепи підходять для транспортування харчових продуктів та хімії, які чутливі до певних кліматичних умов. Герметичний кузов із багатошарових теплоізолюючих панелей зберігає потрібну температуру, завдяки чому можна перевозити навіть такі чутливі вантажі, як ліки або квіти.
Рефрижератори
Оснащені системою охолодження для підтримки певної температури. Підлога та двері ущільнені для запобігання витоку. Вони ідеально підходять для транспортування продуктів, які швидко псуються і потребують підтримки певної температури.
Самоскиди
Ідеальний варіант для доставки сипучих вантажів на будівельні майданчики чи зернових культур при збиранні врожаю з полів до ангарів. Напівкругла форма кузова знижує ударне навантаження. Розвантаження може бути заднім, боковим або тристороннім, залежно від модифікації самоскидного напівпричепа.
Контейнеровози
Плоскі платформи, які призначені для доставки вантажів у контейнерах. Вони широко використовуються для міжнародних перевезень, оскільки контейнери легко переміщати між різними видами транспорту. Єдиний нюанс – при завантаженні та розвантаженні без залучення підйомної техніки не обійтись.
Важливі аспекти при купівлі напівпричепа
Якщо планується купити напівпричіп бортовий або іншого типу на сайті Patron-Auto.com, необхідно враховувати декілька ключових факторів:
- Новий напівпричіп купити вигідніше, незважаючи на його вищу ціну. Але компанія отримує техніку, яка прослужить набагато довше без необхідності ремонту та заміни запчастин, і буде радувати відмінною прохідністю доріг різного типу.
- Тип напівпричепа. На ринку купити напівпричіп можна універсальний або спеціалізований під конкретні вантажі. Універсальні моделі (наприклад, тентовані або бортові) мають більшу гнучкість, тоді як спеціалізовані (рефрижератори, самоскиди лісовози та інші) призначені для перевезення певної категорії вантажів.
- Вантажопідйомність. Ще один важливий фактор, який залежить від кількості осей та місткості кузова. Купувати великогабаритний причіп, щоб перевозити невеликі партії товарів, не варто – чим крупніша техніка, тим більше витрат на її обслуговування. Напівпричепи потрібно вибирати з урахуванням маси вантажу, яку вони перевозитимуть найчастіше.
- Додаткові можливості. Багато моделей напівпричепів можна обладнати додатковими елементами (тент, кріпильні пристрої) для забезпечення безпеки вантажу в процесі його транспортування.