Корисні знання Модное Хобби

Як зберігати цукрову картинку на мастиці?

При вивченні різноманітних способів для прикраси торта або будь-якого іншого десерту часто доводиться звертатися за допомогою цукрової картинки на торт, купити яку не важко в інтернет-магазині Карамелія. Трапляються різні фірми, які займаються печаттю зображень на харчовому папері.

Що являє собою цукровий папір? Це, по суті, тонко розкочений лист мастики з білим відтінком і ванільним смаком. За допомогою спеціального принтера, що працює на спеціальних чорнилах, можна створити унікальний малюнок на цукровому або вафельному папері. В результаті зображення можна перенести на тістечка, кекси, торт або інший десерт.

Варто відразу додати, що цукрова картинка на мастиці є швидкопсувним і тендітним продуктом, тому при роботі з таким виробом необхідно дотримуватися правил зберігання картинки. Потрібно дотримуватися правильного режиму температури, рівня вологості та термінів реалізації. Будь-який несприятливий фактор здатний швидко привести картинку на цукровому або вафельному папері в непридатність (вона розкришиться, пересохне і стане черствою).

Якщо говорити про температурний режим, то оптимальним для зберігання є помірний діапазон (+5…+25°C), бо інакше малюнок перестане бути чітким. Також не рекомендується його довго тримати у холодильнику. Вологість у приміщенні, де знаходитиметься цукровий та вафельний папір, має становити максимум 60%. Зазвичай, щоб їстівний малюнок не висихав, його поміщають у герметичний пакет.

Термін придатності фабричної листової мастики трохи більше 2 місяців, проте роздрукована на замовлення картинка здатна зберігатися трохи більше 3 днів. Краще її реалізувати якнайшвидше. Крім того, приміщення для зберігання декору повинно бути приховане від прямих сонячних променів. Найкраще тримати картинку в темному місці.